Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

fanda66 

XVIII. Dny poezie v Broumově 20. 10. – 22. 10. 2017 (křinické tvůrčí dílny)

26 fotek 21.10.2017 - zobrazení 4 komentáře
Setkání se uskutečnilo za podpory Královéhradeckého kraje, Města Broumova a Agentury pro rozvoj Broumovska a stalo se součástí Česko-polských dnů kultury a 13. Východočeského podzimního uměleckého maratónu pořádaného Střediskem východočeských spisovatelů.

Za úkol si stanovilo obohatit kulturní život Broumova, přiblížit žákům a studentům broumovských škol současnou poezii a její tvůrce, vytvořit prostor k vzájemnému poznávání a prezentaci tvorby zúčastněných autorů, obohatit jejich tvorbu o novou inspiraci a přispět ke zkvalitnění jejich tvorby a ke vzájemné spolupráci na mezinárodní úrovni.

V rámci akce se sešlo několik desítek básníků z Česka, Slovenska, Polska, Ukrajiny a Bulharska, aby nejen prezentovali svoji tvorbu, ale zejména, aby si předávali své literární zkušenosti.

Při práci v křinických poetických dílnách vzniklo mnoho nových básní, upevnila se přátelství a věřím, že toto inspirativní setkání povede také k dalšímu rozšíření spolupráce na mezinárodním poli. Vždyť i dnes někteří autoři z ciziny publikují v Čechách a naopak.

O další fotografie z akce si můžete napsat na e-mail: profandu@seznam.cz
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron